« Wielu małych ludzi,

czyniąc w wielu małych miejscach

wiele małych rzeczy,

może zmienić oblicze świata.» 

                      /przysłowie afrykańskie/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     


Witamy na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Śmiałowice!  

 

 

 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Śmiałowice działa na rzecz lokalnego środowiska oraz podejmuje działania w zakresie wspierania wszechstronnego rozwoju wsi Śmiałowice.

 

Jednym z priorytetów działalności naszego Stowarzyszenia jest stworzenie dzieciom i młodzieży odpowiednich warunków rozwoju, zapewnienie warunków działania przedszkola oraz świetlicy, a także ochrona interesów społeczności lokalnej i dobrego wizerunku wsi poprzez promocję walorów historycznych, przyrodniczych oraz turystycznych wsi Śmiałowice i jej okolic.

 

Mamy nadzieję, że ta strona internetowa przyczyni się do wzbogacenia wiedzy na temat naszej wsi oraz do wzbudzenia zainteresowania jej historią i przyrodą, a także, że zachęci mieszkańców Śmiałowic oraz sympatyków naszego Stowarzyszenia do poszukiwania ciekawych informacji związanych z naszą wsią i z życiem jej mieszkańców, zarówno tych dawnych, jak i obecnych.

 

Od roku 2009 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Śmiałowice posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, co uprawnia nas do otrzymywania odpisu 1%. Pieniądze uzyskane tą drogą są wykorzystywane wyłącznie do realizacji celów statutowych naszego Stowarzyszenia.  


 

 

 

Przekazując 1% podatku na konto naszego Stowarzyszenia pomagasz w realizacji zadań, które sobie postawiliśmy i masz wpływ na poprawę życia mieszkańców naszej wsi.

 

 

Jeśli sam nie wskażesz, komu przekazać 1% podatku, nikt tego nie zrobi za Ciebie.

Twój 1% trafi do budżetu państwa.


 

Aby przekazać nam 1% podatku, w zeznaniu podatkowym wystarczy podać

numer Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Śmiałowice:

 

KRS 0000307598


oraz wysokość przekazywanej kwoty, która nie może przekroczyć 1% rocznego podatku.

 

 

Strzałka

Wypełnij PIT

 

1 %

 

 

 

Separator

Logo

Tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl